16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 14.60" |
| Rozmiar | 14.6 |
| Rozdzielczość | 1848.0x2960.0 |
Wydajność
| Procesor | Snapdragon |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Aparat przedni | 12.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 11200 mAh |
| Bateria | 11200.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |