16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Rozmiar | 6.9''1440x3120p |
| Rozdzielczość | 200 MP, f/1.7, Wide Angle, Primary Camera, 10 MP, f/2.4, Telephoto Camera, 50 MP, f/3.4, Periscope Telephoto Camera, 50 MP, f/1.9, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite |
| Procesor | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 830 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 50.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.4 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |