16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Super AMOLED |
| Rozmiar | 6.7''1080x2340p |
| Rozdzielczość | 50 MP f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 12 MP f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera, 5 MP f/2.4, Macro Camera |
Wydajność
| Chipset | Exynos 1580 |
| Procesor | Octa-core (1x2.9 GHz & 3x2.6 GHz & 4x1.9 GHz) |
| GPU | Xclipse 540 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.3 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |