16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS Touchscreen |
| Przekątna | 12.30" |
| Rozmiar | 12.3 |
| Rozdzielczość | IPS Panel Touchscreen 2400x1600 |
Wydajność
| Procesor | Samsung Cortex A72&A53 2.0GHz |
| GPU | ARM Mali T860 MP4 |
| RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32GB Flash Storage |
System
| System operacyjny | Chrome OS |