16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 256K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm2 (~42.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 880 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 880 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | 2.1, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 102 x 56 x 13 mm (4.02 x 2.20 x 0.51 in) |