16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~143 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.8 inches (~42.5% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 880 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 880 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 2.1| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | 2 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 102 x 56 x 13 mm (4.02 x 2.20 x 0.51 in) |