16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~141 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.0 inches (~23.4% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112 x 48 x 9.8 mm (4.41 x 1.89 x 0.39 in) |