16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 1.90" |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels (~108 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.9 inches (~23.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 10 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 107 x 46 x 10 mm (4.21 x 1.81 x 0.39 in) |