16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN 65K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels (~114 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.8 inches (~20.9% screen-to-body ratio) |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 106 x 46 x 12 mm (4.17 x 1.81 x 0.47 in) |