16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN 65K colors |
| Rozmiar | 128 x 128 pixels |
| Rozdzielczość | | 26 x 28 mm |
Bateria
| Pojemność | 670 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 670 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 103 x 46 x 11 mm (4.06 x 1.81 x 0.43 in) |