16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN 65K colors |
| Przekątna | 1.50" |
| Rozmiar | 128 x 128 pixels (~121 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.5 inches (~14.4% screen-to-body ratio) |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 107 x 47 x 10 mm (4.21 x 1.85 x 0.39 in) |