16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2019 – 2019 |
Silnik
| Pojemność | 12500 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 180.0 KM |
| Moment obrotowy | 128.0 Nm |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1422.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo 2 x 320mm radial |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo 1 x 230mm, 2 piston caliper |
| Zawieszenie przód | Ohlins 43mm USD, radial mount calipers |
| Zawieszenie tył | Ohlins single shock with progressive linkage |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 190/50-17 |