16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2013 |
Silnik
| Pojemność | 17310 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 88.5 KM |
| Moment obrotowy | 140.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection with dual 45mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Conventional telescopic fork, 46 mm diameter, 5.1 in / 130 mm skoku |
| Zawieszenie tył | Dual shock |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 215/55-16 |