16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 10.40" |
| Rozmiar | 10.4 |
| Rozdzielczość | 1080.0x2560.0 |
Wydajność
| Procesor | Snapdragon |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 8360 mAh |
| Bateria | 8360.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |