16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Touchscreen |
| Przekątna | 17.30" |
| Rozmiar | 17.3 |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD / Touchscreen 3840x2160 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i7 7820HK 2.9GHz |
| GPU | Nvidia GeForce GTX 1080 |
| RAM | 32GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1TB SSD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |