16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 810 465
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Moc | 11.4 KM |
| Moment obrotowy | 31.5 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 1 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1311.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Marzocchi Shiver 40 mm |
| Zawieszenie tył | Sachs Single Shock |