16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 099
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2016 – 2016 |
Silnik
| Moc | 11.5 KM |
| Moment obrotowy | 16.0 Nm |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1310.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Marzocchi Shiver-R 40 mm |
| Zawieszenie tył | Sachs |
Opony
| Opony przód | 2.50-19 |
| Opony tył | 2.50-18 |