16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm2 (~38.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | TI OMAP 850 |
| Procesor | 200 MHz ARM926EJ-S |
| RAM | 64MB RAM, 128MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 64MB RAM, 128MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1250 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1250 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 5.0 PocketPC |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/i |
| Bluetooth | 1.2 |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 108 x 58 x 23.7 mm (4.25 x 2.28 x 0.93 in) |