16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm (~38.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | TI OMAP 850 |
| Procesor | 200 MHz ARM926EJ-S |
| RAM | 64 MB RAM, 128 MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 64 MB RAM, 128 MB ROM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 5.0 PocketPC |
Wymiary i waga
| Wymiary | 108 x 58 x 23.7 mm (4.25 x 2.28 x 0.93 in) |
| Waga | 168 g (5.93 oz) |