16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 42 x 57 mm, 24.3 cm (~37.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | 400 MHz Samsung |
| RAM | 64 MB RAM, 128 MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 64 MB RAM, 128 MB ROM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | QCIF videocall camera |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 5.0 PocketPC |
Wymiary i waga
| Wymiary | 113 x 58 x 22 mm (4.45 x 2.28 x 0.87 in) |
| Waga | 176 g (6.21 oz) |