16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 34 x 45 mm, 15.0 cm2 (~29.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~182 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Samsung 2442 300 MHz |
| RAM | 64MB RAM, 128MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 64MB RAM, 128MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | Yes |
Bateria
| Pojemność | 1190 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1190 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 5.0 Smartphone |
Łączność
| Bluetooth | Yes |
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112.4 x 46 x 14.8 mm (4.43 x 1.81 x 0.58 in) |