16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 34 x 45 mm, 15.0 cm (~29.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~182 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | TI OMAP 850 |
| Procesor | 200 MHz ARM926EJ-S |
| RAM | 64 MB RAM, 64 MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 64 MB RAM, 64 MB ROM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 5.0 Smartphone |
Wymiary i waga
| Wymiary | 98.5 x 51.4 x 15.8 mm (3.88 x 2.02 x 0.62 in) |
| Waga | 99 g (3.49 oz) |