16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.20" |
| Rozmiar | 5.2 inches, 74.5 cm2 (~69.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~282 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6755 Helio P10 (28 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-T860MP2 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/2.2, AF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.2 |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 7.0 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 148.7 x 72.4 x 9.1 mm (5.85 x 2.85 x 0.36 in) |