16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 83.4 cm2 (~72.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6755 Helio P10 (28 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-T860MP2 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/2.0, 1/3.1", 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.2, 1/4", 1.12\\xc2\\xb5m |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow), Amigo 3.5 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 152.3 x 75.3 x 8.2 mm (6.00 x 2.96 x 0.32 in) |