16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 83.4 cm (~72.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6755 Helio P10 (28 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.8 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-T860MP2 |
| RAM | 32 GB, 4 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB, 4 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 13 MP, PDAF, f/2.0 |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
System
| System operacyjny | Android 6.0.1 (Marshmallow); Amigo 3.2 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 153 x 75.3 x 7.6 mm (6.02 x 2.96 x 0.30 in) |
| Waga | 170 g (6.00 oz) |