16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 432 273
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1996 – 2005 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1298 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 75.0 KM |
| Moment obrotowy | 108.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 164.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.60 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.6 l/100km |
| Trasa | 6.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3990 mm |
| Szerokość | 1698 mm |
| Wysokość | 1365 mm |
| Rozstaw osi | 2440.0 mm |
| Masa własna | 960.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Helical springs |