16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm (~62.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~218 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Dual-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| RAM | 4 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | VGA |
System
| System operacyjny | Android 4.2 (Jelly Bean) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 134 x 67 x 10.3 mm (5.28 x 2.64 x 0.41 in) |
| Waga | 145 g (5.11 oz) |