16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 768 x 1024 pixels (~160 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 8.0 inches (~61.7% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8389 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | PowerVR SGX544 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 4600 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Po 4600 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| LE |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 204.3 x 157.2 x 9.8 mm (8.04 x 6.19 x 0.39 in) |