16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Przekątna | 10.10" |
| Rozmiar | 800 x 1280 pixels (~149 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 10.1 inches (~66.9% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Rockchip RK3188 |
| Procesor | Quad-core 1.6 GHz Cortex-A9 |
| GPU | Mali-400MP4 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 7000 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Po 7000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 3 |
| GPS | No |
| USB | microUSB 2.0| USB Host |
Wymiary i waga
| Wymiary | 260 x 170 x 9.5 mm (10.24 x 6.69 x 0.37 in) |