16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 6.44" |
| Rozmiar | 1280 x 1920 pixels (~358 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 6.44 inches (~78.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6753 |
| Procesor | Octa-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T760MP2 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP| f/2.4| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP| f/2.2| 1/5" sensor size| 1.12 �m pixel size |
Bateria
| Pojemność | 6000 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Po 6000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.1| A2DP| LE |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0| USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 176 x 89.3 x 8.1 mm (6.93 x 3.52 x 0.32 in) |