16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~294 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~66.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6735P |
| Procesor | Quad-core 1.0 GHz |
| GPU | Mali-T720 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| f/2.4| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP| f/2.2| 1/5" sensor size| 1.12 �m pixel size |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Po 4000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP| LE |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 143.8 x 72 x 10 mm (5.66 x 2.83 x 0.39 in) |