16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~294 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~69.2% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6753 |
| Procesor | Octa-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP| f/2.2| autofocus| dual-LED flash |
| Aparat przedni | 13.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 13 MP| f/2.2| 1/3" sensor size| autofocus |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Po 3000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP| EDR |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0| USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 143.5 x 69.4 x 8 mm (5.65 x 2.73 x 0.31 in) |