16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 6.00" |
| Rozmiar | 6.0 inches, 99.2 cm (~71.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~245 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6735 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720 |
| RAM | 16 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 161.5 x 85.6 x 7.9 mm (6.36 x 3.37 x 0.31 in) |
| Waga | 187.6 g (6.63 oz) |