16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 6.95" |
| Rozmiar | 6.95 inches, 133.2 cm (~68.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~211 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8735P |
| Procesor | Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| RAM | 16 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 192 x 101.6 x 8.4 mm (7.56 x 4.0 x 0.33 in) |
| Waga | 248 g (5.22 oz) |