16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 600 x 1024 pixels (~170 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 7.0 inches (~66.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8321 |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz |
| GPU | Mali-400MP2 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| LED flash |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 2650 mAh |
| Bateria | Li-Po 2650 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.1| A2DP| LE |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 192.1 x 107.9 x 9.9 mm (7.56 x 4.25 x 0.39 in) |