16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2025 – 2025 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 420.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Elektryczny |
Układ napędowy
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 230.0 km/h |
| 0-100 km/h | 4.80 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4963 mm |
| Szerokość | 1966 mm |
| Wysokość | 1379 mm |
Napęd elektryczny
| Pojemność baterii | 97.0 kWh |
| Zasięg elektryczny | 575.0 km |