16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1995 – 2001 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2972 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 152.0 KM |
| Moment obrotowy | 239.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 75.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 175.0 km/h |
| 0-100 km/h | 12.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 11.3 l/100km |
| Trasa | 9.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 10.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5070 mm |
| Szerokość | 1920 mm |
| Wysokość | 1740 mm |
| Rozstaw osi | 3030.0 mm |
| Masa własna | 1715.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |