16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 17.8 cm2 (~27.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~167 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6276A |
| RAM | 128MB 64MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 128MB 64MB RAM |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 1200 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1200 mAh, removable |
Łączność
| Bluetooth | 3.0 |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 111.5 x 57.5 x 22 mm (4.39 x 2.26 x 0.87 in) |