16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.72" |
| Rozmiar | 5.72 inches, 84.4 cm2 (~71.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 960 pixels, 18:9 ratio (~188 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6580A (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 2700 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2700 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 8.0 Oreo (Go edition) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 155.9 x 75.8 x 10.4 mm (6.14 x 2.98 x 0.41 in) |