16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 17.8 cm2 (~34.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~167 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6261D |
| RAM | 32MB ROM, 32MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32MB ROM, 32MB RAM |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 750 mAh |
| Bateria | Li-Ion 750 mAh, removable |
Łączność
| Bluetooth | 2.0 |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 99.9 x 52 x 14.9 mm (3.93 x 2.05 x 0.59 in) |