16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 2780 cm³ |
| Moc | 26.0 KM |
| Moment obrotowy | 25.8 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 12.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1540.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | Telescopik fork, 35 mm shafts |
| Zawieszenie tył | Dual hydraulic shock absorber, five-position spring-preload adjustable |
Opony
| Opony przód | 110/70-16 |
| Opony tył | 140/70-14 |