16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 1080 x 1920 pixels (~441 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~67.3% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Octa-core 1.3 GHz |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 5000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 143 x 71.6 x 9.8 mm (5.63 x 2.82 x 0.39 in) |