16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 6.00" |
| Rozmiar | 6.0 inches, 99.2 cm (~75.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~367 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Octa-core 1.7 GHz |
| RAM | 16 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF, f/2.0 |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 160.1 x 81.8 x 8.2 mm (6.30 x 3.22 x 0.32 in) |
| Waga | 168 g (5.93 oz) |