16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 801 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 499 cm³ |
| Moc | 3.5 KM |
| Moment obrotowy | 3.2 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 6.3 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1256.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | 32mm Reverse Hyrdaulic Telescipic fork |
| Zawieszenie tył | Hydraulic shocks |
Opony
| Opony przód | 120/90-10 |
| Opony tył | 120/90-10 |