16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 741
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 499 cm³ |
| Moc | 3.0 KM |
| Moment obrotowy | 3.6 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 8.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1296.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Shuricane |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Hydraulic telescopic fork, 32mm |
| Zawieszenie tył | Hydraulic shock absorber, 50 mm |
Opony
| Opony przód | 130/60-13 |
| Opony tył | 130/60-13 |