16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2025 – 2025 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 260.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Elektryczny |
Układ napędowy
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 150.0 km/h |
| 0-100 km/h | 8.20 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4055 mm |
| Szerokość | 1765 mm |
| Wysokość | 1430 mm |
Napęd elektryczny
| Pojemność baterii | 48.1 kWh |
| Zasięg elektryczny | 310.0 km |