16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 499 cm³ |
| Moment obrotowy | 3.2 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 8.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1350.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | Telescopic fork, hydraulic, 40mm |
| Zawieszenie tył | Single shock, adjustable preload |
Opony
| Opony przód | 120/70-12 |
| Opony tył | 120/70-12 |