16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 801 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 6490 cm³ |
| Moc | 71.1 KM |
| Moment obrotowy | 64.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk keihin, 38mmx2 |
| Zbiornik paliwa | 16.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Ohlins 43mm upside down forks. |
| Zawieszenie tył | Ohlins Double shock absorbers |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 180/55-17 |