16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 6490 cm³ |
| Moc | 71.1 KM |
| Moment obrotowy | 64.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik keihin, 38mm |
| Zbiornik paliwa | 16.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Ohlins FGRT204 upside down forks. |
| Zawieszenie tył | Dual shocks, Ohlins |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |