16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 4980 cm³ |
| Moc | 65.0 KM |
| Moment obrotowy | 53.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik dell´orto phm f40mm |
| Zbiornik paliwa | 15.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tył | Dual shocks |
Opony
| Opony przód | 90/90-18 |
| Opony tył | 110/80-18 |